Kancelaria Radcy Prawnego

Dominika WÓJS-KAMIŃSKA

 radca prawny Dominika Wójs-Kamińska

    Jestem absolwentką prawa Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego Jana Pawła II w Lublinie.

    Aplikację radcowską ukończyłam przy Okręgowej Izbie Radców Prawnych w Krakowie, a obecnie należę do samorządu radców prawnych tej Izby.

    Pracuję w Wojskowej Komendzie Uzupełnień w Nowym Sączu, gdzie zajmuję się kompleksową obsługą prawną urzędu, a także prowadzę sprawy kadrowe żołnierzy zawodowych oraz pracowników służby cywilnej. 

 Współpracuję z Kancelarią Adwokacką w Warszawie prowadzoną przez adwokata Grzegorza Tworzewskiego oraz 
z Biurem Rachunkowym ABT Green Office Agnieszka Brdej

ABT green office

radca prawny Magdalena Wąsik-Kwarcińska

    Tytuł zawodowy radcy prawnego i uprawnienia do wykonywania zawodu uzyskałam w wyniku wpisu na listę radców prawnych prowadzoną przez Okręgową Izbę Radców  Prawnych w Krakowie.

    W 2012 r. ukończyłam na Uniwersytecie Ekonomicznym  studia podyplomowe Prawo Zamówień Publicznych. Dotychczasowe ponad ośmioletnie doświadczenie zawodowe zdobyłam pracując w kancelarii prawnej oraz jednostce samorządu terytorialnego.

    Posiadam wieloletnie doświadczenie w kompleksowej obsłudze jednostek samorządu terytorialnego oraz komunalnych osób prawnych.

  Specjalizuję się w prawie administracyjnym, w tym w prawie zamówień publicznych, prawie handlowym oraz gospodarczym w szczególności z zakresu prawa budowlanego oraz procesu inwestycyjnego.